Opinie
Zapraszamy do zapoznania się z licznymi opiniami o naszej pracy. Dziesiątki ludzi oceniło nas na takich portalach jak Wesele z Klasą czy Facebook
Naszego wesela przez tego człowieka nie zapomnimy tym bardziej nigdy!!
Ogień to mało powiedziane. Łukasz i chłopacy są nie do podrobienia
Chyba na tą chwilę niema lepszego wyboru jeśli chodzi o DJ!!
Jeszcze raz dziękujemy Łukasz.
Pozdrawia Monia i Mati🎤👌
Chodząc po wielu zabawach na lepszego dj nie szło trafić. Odpowiedni faceci na odpowiednim. Miejscu. Impreza z DJ Ocean jest zawsze udana!! Polecam z całego serca.
Dziękujemy za zaangażowanie. Impreza udana 100%, Zakwasy mamy do dnia dzisiejszego. Gorąco polecam!!! Najlepszy DJ !!!
Dj Ocean pod każdym względem okazał się profesjonalistą oraz niezwykle sympatycznym człowiekiem 🙂 Doskonale potrafi dopasować muzykę oraz zabawy do upodobań gosci, zarówno tych młodszych jak i starszych 🙂 świetnie operuje muzyką, nastrojem, światłem ale również efektami specjalnymi! Tworzy przyjazna i rodzinna atmosferę, co sprawia ze wszyscy goście czuja się wyjątkowo 🙂 🙂 Gorąco polecam 🙂 zabawa do bialego rana murowana 🙂 Pozdrawiam
Panowie naprawdę pokazują najwyższy standard prowadzenia wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi naszego wesela. W ofercie mają bardzo dużo fajnych atrakcji, które dodają fajnego klimatu podczas zabawy.
Łukasz gra na żywo na akordeonie wychodząc na parkiet zabawiając gości. Muzyka dostosowana do każdego. Z całego serca POLECAMY!!!
Z czystym sumieniem daje 5 gwiazdek, wszystko było lepiej niż się spodziewaliśmy, wszyscy goście świetnie się bawili, sami chcieli wychodzić na parkiet, niedobitków ściągał Łukasz, bloki muzyczne dopasowane do każdej grupy wiekowej. Dj tańczył z gośćmi grając na akordeonie. Goście nie chcieli schodzić z parkietu więc musieliśmy przedłużyć imprezę. Mega ekipa
Impreza jak najbardziej na TAK!!! Najlepszy Dj chyba jakiego poznalam ,pelna perfekcja w tym co robi. Także polecam wszystkim ,ktorzy chca sie dobrze bawic do bialego rana ,a na pewno nie beda żałować. Pozdrawiam 🙂
Chciałam bardzo podziękować za świetną zabawę!
Państwa profesjonalizm przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Zarówno ja jak i goście wspaniałe się bawiliśmy i to w dużej mierze dzięki Wam i muzyce która gracie!
Z czystym sumieniem bede mogla wszystkim polecać Państwa zespół.
Pozdrawiam😀
Najlepsi!!! impreza z nimi była wspaniała goście mega zadowoleni my również😁Polecam!
Polecam !!!gra wszystko czego sobie goście zapragną ….👍🏻🥇
Polecam !!!Nasze wesele było super. Goście bardzo zadowoleni aż nie chcieli jechać do domu. Bardzo dobry dobór muzyczny. Polecam w 100%
Panowie przeszli samych siebie!. Wiedzieliśmy, że będzie świetnie, ale nie wiedzieliśmy, że będzie ogień!!!
Wesele z tym DJem to naprawdę przednia zabawa! Miałem okazję bawić się w zeszły piątek na weselu na którym grała grupa ocean, Panowie naprawdę szacun! 😎
Ocena na google jest nieadekwatna do poziomu, który Łukasz pokazuje na imprezach. Serdecznie polecam Pan młody
Kontakt
Porozmawiajcie ze mną
Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, dzwońcie śmiało lub też wyślijcie do mnie wiadomość!














